Kategoriler

Hakkımızda

Köfteci Hasan uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri ile yeni bir marka oluşturmak ve şubeleşerek Türk damak kültürünü Türkiye topraklarında sizlerle buluşturup insan ruhunu zenginleştirerek hayatınıza lezzet katmak amacıyla 2013 yılında ilk şubesini Bolu Borazanlar Mahallesinde açarak hizmete girmiştir. Köfteci ve ızgaracı çeşitleri konseptini birleştiren Köfteci Hasan’da günlük taze etler ile üretilen köftesinin haricinde tüm et çeşitleri, çorba, salata gibi ürünleri ile tüm misafirlerimizin damak zevkine hitap etmekteyiz.

Canınız köfte veya ızgara çekiyorsa; sohbet edecek güzel bir mekân arıyorsanız Köfteci Hasan ailesi olarak güler yüzlü iş arkadaşlarımız ve eşsiz lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz. Mekân olarak 200 kişilik gruplara kadar kapasitemiz olmakla birlikte en değerli varlıklarımız çocuklarımız için oyun alanımız mevcuttur.  Köfteci Hasan siz misafirlerine layık olabilmek için en iyi hizmeti, en iyi lezzeti ve en iyi tanıtımı yaparak güven dolu bir lezzet oluşturmaya çalışmaktadır. Bizim için esas olan sizlerin rahatı ve damak tadıdır. Çünkü biz sizi önemsiyoruz. Amacımız sadece zengin bir yemek kültürü değil bir deneyim sunmak.

Güveni yaratanın kalite olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Kullandığımız eti, Bolu ve Seben civarında yetişen dana ve kuzularımız Bolu Belediye Mezbahanesinde veteriner hekim kontrolünde kesilerek siz misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız.

Dededen toruna geçen değerler gibi 2013’den bugüne bugünden geleceğe sağlık, lezzet, kalite ve gelecek nesiller için inovasyona açık bir temel üzerinde büyümek her geçen gün gelişmek amacıyla lezzet yolculuğunda beraber olalım istiyoruz. Bizim en büyük hayalimiz sizlerle mükemmel sofraları paylaşmak ve hayatınızın güzelleşmesine katkıda bulunmak. Çünkü biz biliyoruz ki; sağlıklı nesiller, sağlıklı besinlerle yetişir.

Bizi Takip Edin

X