• Hamburger Ekmeğinizin Teminini Nereden Yapmaktasınız?

    Hamburger ekmeklerimizi tamamen kendimiz üretmekteyiz. Katkısız bir şekilde üretilen ekmeklerimizi konveksiyonel fırınlarımızda pişirerek  siz tüketicilerimizin beğenisine sunuyoruz.

 • Menünüzde Bulunan Ürünleri Çiğ Olarak Satın Alabilir Miyim?

    Evet, tüm ürünlerimizi kasap ve şarküteri reyonumuzdan temin edebilirsiniz.

 • Ürünlerinizde Soya Kullanıyor Musunuz ?

    Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeks'ine uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca ürettiğimiz ürünlerde düzenli olarak numune alınarak, ürünlerin gerekli kontrolleri sağlanmaktadır. Köftelerimiz %85 dana, %15 kuzu eti, ekmek, tuz, karabiber, soğan ve ustalarımızın maharetiyle üretilmektedir.

 • Köfteci Hasan Hayvan Teminini Nereden Yapmaktadır ?

    Ürünlerimizde kullandığımız dana ve kuzularımızın tamamı sadece Bolu yöresinde yetişir ve temini anlaşmalı çiftçilerimiz tarafından sağlanır. İl Tarım Müdürlüğü' nün denetlediği mezbahanelere hayvanlarımızın kesim öncesi mezbahaneye gelme şartları ve kesim aşaması dikkate alınarak helal kesim yapılmaktadır. Buradaki etler +4 derecede dinlendirildikten sonra (+4) derecelik soğutuculu araçlar tarafından et işleme tesisimize getirilerek üretime kabul edilir.

 • Şubelerinize Ürünleriniz Günlük Olarak Mı Gelmektedir ?

    Ürünlerimiz Günlük olarak şubelerimize soğuk zincir kırılmadan +4 derecede muhafaza edilerek sevkiyatı yapılmaktadır..

 • Ödeme Şekilleriniz Nelerdir ? Yemek Kartları Geçerli Midir ?

    Nakit, banka kartı ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Yemek kartları geçerli değildir.

 • Köftenizi Satın Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edebilirim ?

   Etiket üzerinde yer alan bilgilere göre ( +4 ) derecede lezzeti bozulmadan son tüketim tarihine kadar güvenle muhafaza edebilirsiniz. 

 • Bayilik / İsim Hakkı Veriyor Musunuz ?

   Tüm şubelerimizi KÖFTECİ HASAN bünyesinde çalışmakta olan personellerle ve kendi ekibimizle yönetmekteyiz. Kalite, hijyen, hizmet ve lezzet standartlarımızı korumak adına bayilik / isim hakkı vermiyoruz.

 • Sucuğunuzu Satın Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edebilirim ?

   Etiket üzerinde yer alan bilgilere göre ( +4 ) derecede lezzeti bozulmadan son tüketim tarihine kadar muhafaza edebilirsiniz. Ürünün hava ile temasını engellememek için buzdolabında poşet içerisinde, yağlı kağıda sarılı bir şekilde muhafaza etmeyiniz.

Bizi Takip Edin

X