Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)
 • Ürünlerinizde Soya Kullanıyor Musunuz ?

   Ürünlerimizin tamamı Avrupa standartlarındaki fabrikamızda Türk Gıda Kodeksine uygun olarak gıda mühendisleri kontrolünde üretilmektedir. Ayrıca ürettiğimiz ve sattığımız her üründen aylık olarak numuneler alınmaktadır. Köftelerimiz %70 dana eti, %30 kuzu eti, ekmek, tuz, pul biber, beyaz soğan ve ustalarımızın maharetleriyle üretilmektedir.

 • Köfteci Hasan Hayvan Teminini Nereden Yapmaktadır ?

   Ürünlerimizde kullandığımız belirli ırktaki dana ve kuzuların %30’u kendi çiftliğimizden, %70’i anlaşmalı bolu yöresindeki çiftçilerimizden sağlanmaktadır. Tedarikçilerimizin bizim için kullandığı bu hayvanların doğumundan sonraki her aşamasını geriye dönük olarak araştırılıp izlenebilirliğini sağlayacak sistemlerin kullanması güvenilirliği açısından zorunlu tutulmaktadır. Doğumdan kesime kadar olan bu süreçteki yemleme programlarının veterinerlerimiz, gıda mühendislerimiz, hayvan besleme ve yem uzmanları tarafından hazırlanıp uygulanması denetlenmektedir. Bu süreç standart ve istediğimiz kalitede ete ulaşma sürecini sürdürmemizin koruyucusudur. Hayvanların kesim öncesi mezbahaya gelme şartları, stressiz kesim aşaması ve il tarımların denetlediği yüksek standartlardaki mezbahalarda helal kesim yapılmaktadır. Buradaki etler bir gece (+ 4) dereceye kadar soğutulduktan sonra (+ 4) derecelik soğutucu kamyonlar fabrikamıza getirilip son olarak veteriner hekim ve laboratuvar kontrolünden geçtikten sonra üretime kabul edilir.

 • Şubelerinize Ürünleriniz Günlük Olarak Mı Gelmektedir ?

   Ürünlerimizin imalathanemizden şubelerimize sevkiyatı kamyonlarla soğuk zincir kırılmadan ( + 4 ) derecede muhafaza edilerek günlükten bile daha taze olarak günde 3 kez sevkiyat yapılabilmektedir.

 • Ödeme Şekilleriniz Nelerdir ? Yemek Kartları Geçerli Midir ?

   Tüm şubelerimizde Ticket, Sodexo, Setcart, Metropol ve Multinet kartları ve kuponları geçerlidir. Ayrıca tüm şubelerimizde nakit, banka kartı veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

 • Köftenizi Satın Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edebilirim ?

   Etiket üzerinde yer alan bilgilere göre ( +4 ) derecede lezzeti bozulmadan son tüketim tarihine kadar güvenle muhafaza edebilirsiniz. 

 • Bayilik / İsim Hakkı Veriyor Musunuz ?

   Tüm şubelerimizi KÖFTECİ HASAN bünyesinde çalışmakta olan personellerle ve kendi ekibimizle yönetmekteyiz. Kalite, hijyen, hizmet ve lezzet standartlarımızı korumak adına bayilik / isim hakkı vermiyoruz.

 • Sucuğunuzu Satın Aldıktan Sonra Nasıl Muhafaza Edebilirim ?

   Etiket üzerinde yer alan bilgilere göre ( +4 ) derecede lezzeti bozulmadan son tüketim tarihine kadar muhafaza edebilirsiniz. Ürünün hava ile temasını engellememek için buzdolabında poşet içerisinde, yağlı kağıda sarılı bir şekilde muhafaza etmeyiniz.

Bizi Takip Edin

X